Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jak minęły AKTYWNE WAKACJE ?- projekt w ramach AKCJI LATO 2017 - organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży sfinansowana przez Burmistrza Miasta Hajnówka

Data publikacji: 2017-08-08, Data modyfikacji: 2018-07-30
A A AWydrukDrukuj  
 
  AKTYWNE WAKACJE to tydzień sportowo – artystycznych zajęć zaproponowanych grupie dwudziestu  uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 przez Uczniowski Klub Sportowy ,,Jedynka’’, działający przy Zespole Szkół nr 1 w Hajnówce.  Wakacyjne spotkania odbywały się od trzeciego do siódmego lipca, a ich program obejmował rekreację w Parku Wodnym, zabawy sportowe na boisku ,,Orlik”, zajęcia plastyczne w szkole. Zwieńczeniem całego projektu była wycieczka do parku trampolin ,,Jumper Park” w Białymstoku, Kina Helios na najnowszą produkcję z Minionkami w roli głównej oraz do restauracji KFC.

Pełna treść wiadomości na: hajnowka.pl/miasto-i-okolice/aktualnosci/wydarzenia/9794-jak-minely-aktywne-wakacje-projekt-w-ramach-akcji-lato-2017-organizacja-czasu-wolnego-dzieci-i-mlodziezy-sfinansowana-przez-burmistrza-miasta-hajnowka.html
hajnowka.pl, Źródło artykułu: hajnowka.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat hajnowski - powiat w południowo – wschodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Hajnówce. W skład powiatu wchodzą gminy: Hajnówka, Białowieża, Kleszczele, Czyże, Czeremcha, Dubicze Cerkiewne, Narew oraz Narewka. Powierzchnia powiatu wynosi 1624 km kw.

  Atrakcje turystyczne regionu stanowią: Skansen w Białowieży, Rezerwat pokazowy żubra, Muzeum Przyrodniczo – Leśne w Białowieży, Białowieski Park Narodowy, Puszcza Białowieska, Miejsce Mocy, Szlak Dębów Królewskich i Książąt Litewskich oraz zbiorniki wodne (Jezioro Siemianówka oraz zalew Bachmaty i zalew w Repczycach).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowią rolnictwo i przemysł.

  W pobliżu Hajnówki znajdują się aż cztery przejścia graniczne: Połowce, Białowieża, Czeremcha i Siemianówka.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola