Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Hajnówka, Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne
Belka
Środa, 22 Sierpnia 2018   imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Obchody 50-lecia powstania jednostki OSP w Koryciskach

Data dodania: 2018-08-19
Dnia 22 lipca 2018r  obchodziliśmy 50-lecie  powstania jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Koryciskach. Uroczystość  ta miała wymiar szczególny dla druhów strażak... więcej »
 
 

Notatka z procedury udzielenia zamówienia

Data dodania: 2018-08-17
Notatka z procedury udzielenia zamówienia na dostawę, montaż i uruchomienie bramy wjazdowej na teren Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce. więcej »
 
 

Tragiczny w skutkach pożar w Grabowcu

Data dodania: 2018-08-17
16.08.2018 roku o godzinie 12:15 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Hajnówce wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego jednorodzinnego w Grabowcu, gm. Dubicze Cerkiewne. ... więcej »
 
 

Realizacja projektu ,,Szkoła naszych marzeń’’

Data dodania: 2018-08-17
W dniu 9 lipca 2018 roku została podpisana umowa na realizację projektu: ,,Szkoła naszych marzeń’’ współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ram... więcej »
 
 

Zawody branży mięsnej

Data dodania: 2018-08-17
Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP prowadzi operację " Zawody branży mięsnej". W ramach działania zrealizowane zostało 6 filmów promujących następuj&... więcej »
 
 

Filmiki informacyjne Zielonej Linii nt. zatrudniania...

Data dodania: 2018-08-17
Zielona Linia przygotowała filmiki instruktażowe dla pracodawców związane z tematyką zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce. Link do filmów: https://www.youtube.com/watch?v=PNIb__FO... więcej »
 
 

Uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego w Hajnówce

Data dodania: 2018-08-16
Święto Wojska Polskiego obchodzone jest 15 sierpnia na pamiątkę zwycięskiej bitwy warszawskiej w 1920, stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Święto Sił Zbrojnych Rzeczypospolite... więcej »
 
 

Gminne zawody sportowo - pożarnicze jednostek OSP z...

Data dodania: 2018-08-16
W sobotę 11.08.2018 roku na na placu przy Parafii Prawosławnej w Werstoku odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze jednostek OSP  z terenu Gminy Dubicze Cerkiewne. Zawody zostały zorg... więcej »
 
 

Załóż swoją firmę i skorzystaj z...

Data dodania: 2018-08-13
Gdy już urodzi się w nas pomysł na własny biznes, często wysokość opłat związanych z jego prowadzeniem może nas odstraszyć. Warto więc wiedzieć, że na starcie n... więcej »
 
 

Regranting. Rusza drugi nabór wniosków "W...

Data dodania: 2018-08-13
Serdecznie zapraszamy do składania wniosków o dofinansowanie miniprojektów realizowanych na terenie województwa podlaskiego, które będą przyczyniały się do rozwoju dialogu mi... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 113
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat hajnowski - powiat w południowo – wschodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Hajnówce. W skład powiatu wchodzą gminy: Hajnówka, Białowieża, Kleszczele, Czyże, Czeremcha, Dubicze Cerkiewne, Narew oraz Narewka. Powierzchnia powiatu wynosi 1624 km kw.

  Atrakcje turystyczne regionu stanowią: Skansen w Białowieży, Rezerwat pokazowy żubra, Muzeum Przyrodniczo – Leśne w Białowieży, Białowieski Park Narodowy, Puszcza Białowieska, Miejsce Mocy, Szlak Dębów Królewskich i Książąt Litewskich oraz zbiorniki wodne (Jezioro Siemianówka oraz zalew Bachmaty i zalew w Repczycach).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowią rolnictwo i przemysł.

  W pobliżu Hajnówki znajdują się aż cztery przejścia graniczne: Połowce, Białowieża, Czeremcha i Siemianówka.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola