Belka
Niedziela, 21 Października 2018   imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

ZUS informuje: Rekordowe wpływy ze składek

Data dodania: 2018-10-17
Już ponad 200 mld zł wpłynęło na indywidualne numery rachunków składkowych w ZUS. To kwota o blisko 12 mld zł większa od tej, która wpłynęła w porównywaln... więcej »
 
 

Burmistrz Miasta Hajnówka podpisał...

Data dodania: 2018-10-17
inteligentną specjalizację: budownictwo ekologiczne i energooszczędne. Jako samorząd powinniśmy, na jak najwcześniejszych etapach, wyłuskiwać zdolnych inżynierów, któr... więcej »
 
 

Wydłużenie niektórych relacji i dodanie nowych...

Data dodania: 2018-10-17
Szczegóły umowy przedstawili na dzisiejszej konferencji prasowej marszałek Jerzy Leszczyński, dyrektor Podlaskiego Oddziału Przewozów Regionalnych w Białymstoku Janina Wilczewska i dyrekt... więcej »
 
 

I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar...

Data dodania: 2018-10-17
13 października 2018 r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce odbył się I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce „Gramy d... więcej »
 
 

Szkolenie dowódców OSP

Data dodania: 2018-10-17
Wychodząc naprzeciw potrzebom szkoleniowym druhów powiatu hajnowskiego w dniach 29.09.2018 r. – 13.10.2018 r. odbyło się szkolenie kierujących działaniem ratowniczym dla członków O... więcej »
 
 

"Leśna Kraina" w sali edukacyjnej Ognik

Data dodania: 2018-10-17
16 października 2018 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Hajnówce w Sali edukacyjnej „Ognik” odbyło się spotkanie z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola „Leśna Kraina” ... więcej »
 
 

Uroczystość wręczenia Stypendium Burmistrza...

Data dodania: 2018-10-16
W dniu 11 października 2018 roku odbyła się uroczystość wręczenia aktów przyznania Stypendium Burmistrza Miasta Hajnówka im. Pelagii Ponieckiej za wyniki w nauce, osiągnięc... więcej »
 
 

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Hajnówce

Data dodania: 2018-10-16
W bieżącym roku szkolnym w hajnowskich szkołach i przedszkolach (prowadzonych przez Gminę Miejską Hajnówka) zatrudnionych jest 294 nauczycieli, którzy troszczą się o edukacj... więcej »
 
 

Podpisanie umów na realizacje zadań z Funduszu...

Data dodania: 2018-10-16
W dniu 8 października 2018 r. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się podpisanie umów na realizacje zadań z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu S... więcej »
 
 

O czym studenci muszą pamiętać by nie stracić...

Data dodania: 2018-10-15
Studenci, którzy pobierają rentę rodzinną muszą poinformować ZUS, że przerwali lub zakończyli naukę. Jeśli tego nie zrobią, czekają ich przykre konsekwencje, bo na... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 123
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat hajnowski - powiat w południowo – wschodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Hajnówce. W skład powiatu wchodzą gminy: Hajnówka, Białowieża, Kleszczele, Czyże, Czeremcha, Dubicze Cerkiewne, Narew oraz Narewka. Powierzchnia powiatu wynosi 1624 km kw.

  Atrakcje turystyczne regionu stanowią: Skansen w Białowieży, Rezerwat pokazowy żubra, Muzeum Przyrodniczo – Leśne w Białowieży, Białowieski Park Narodowy, Puszcza Białowieska, Miejsce Mocy, Szlak Dębów Królewskich i Książąt Litewskich oraz zbiorniki wodne (Jezioro Siemianówka oraz zalew Bachmaty i zalew w Repczycach).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowią rolnictwo i przemysł.

  W pobliżu Hajnówki znajdują się aż cztery przejścia graniczne: Połowce, Białowieża, Czeremcha i Siemianówka.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola