Belka
Niedziela, 3 Lipca 2022   imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
ŻYCZENIA WIELKANOCNE

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Data dodania: 2022-04-11
Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych... więcej »
 
SUKCES KOŁA PLASTYCZNEGO

SUKCES KOŁA PLASTYCZNEGO "DEFORMACJA"

Data dodania: 2022-04-02
25 marca 2022 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbyło się podsumowanie  Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski – Tradycje, Współczesność, Przyszłość”. więcej »
 
ROZLICZ 1% W HAJNÓWCE

ROZLICZ 1% W HAJNÓWCE

Data dodania: 2022-03-23
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że Urząd Miasta Hajnówka uzyskał dostęp do przygotowanej w ramach realizacji projektu  „Wspieraj lokalnie”  aplikacji do rozliczeń PIT i wspierania lokalnych Organizacji Pożytku Publicznego przy wykorzystaniu 1% podatku za rok 2021. więcej »
 
Stan wyjątkowy a ulgi dla przedsiębiorców w ZUS

Stan wyjątkowy a ulgi dla przedsiębiorców w ZUS

Data dodania: 2021-09-12
Przedsiębiorcy, którzy ponieśli straty materialne z powodu stanu wyjątkowego, mogą liczyć na wsparcie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Odroczenie terminu płatności składek, rozłożenie należności na raty, odstąpienie od pobierania odsetek, a w szczególnych okolicznościach umorzenie składek - to opcje, z których mogą skorzystać poszkodowane firmy. więcej »
 
Wielkanocne wyjazdy. Polacy chcą spędzić święta poza domem

Wielkanocne wyjazdy. Polacy chcą spędzić święta...

Data dodania: 2021-03-21
Przed Świętami Wielkanocnymi widać spore ożywienie w ruchu turystycznym. W ostatnim miesiącu terminem tym interesowało się naprawdę wiele osób. Sprawdziliśmy, jak i gdzie Polacy chcą spędzić tegoroczną Wielkanoc. więcej »
 
 

Uroczystości w Słonimiu z udziałem delegacji z...

Data dodania: 2019-07-05
W ramach partnerskiej współpracy miasta Hajnówka i Rejonu Słonimskiego, przedstawiciele gminy miejskiej w składzie: Ireneusz Kiedyś Zastępca Burmistrza Miasta Hajnówka, Barbara Las... więcej »
 
 

Dofinansowanie zakupu wyposażenia do świetlic...

Data dodania: 2019-07-04
W piątek ( 28.06.2019r.) w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku Wójt Gminy Dubicze Cerkiewne Leon Małaszewski oraz Skarbnik Gminy Pani Bożena Masalska podpisali z Wicemarszałkiem Wojew&oa... więcej »
 
 

Ogłoszenie o naborze chętnych do projektu...

Data dodania: 2019-07-04
Wójt Gminy Dubicze Cerkiewne informuje, że w miesiącu sierpniu 2019 r. zamierza złożyć wniosek aplikacyjny do Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  2014 -2020 na budowę przydomowych ... więcej »
 
 

O współpracy międzynarodowej na...

Data dodania: 2019-07-04
  źródło: www.suprasl.pl Dnia 1 lipca w Supraślu odbyła się międzynarodowa konferencja poświęcona tematyce współpracy samorzadów na szczeblu mię... więcej »
 
 

"Misja 2019" - ćwiczenia modułu GFFFV Białystok

Data dodania: 2019-07-04
2 i 3 lipca 2019 r. na obszarze Puszczy Białowieskiej na terenie  powiatu hajnowskiego odbyły się ćwiczenia modułu gaszenia pożarów lasów z użyciem pojazdów GFFFV Bia... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 162
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat hajnowski - powiat w południowo – wschodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Hajnówce. W skład powiatu wchodzą gminy: Hajnówka, Białowieża, Kleszczele, Czyże, Czeremcha, Dubicze Cerkiewne, Narew oraz Narewka. Powierzchnia powiatu wynosi 1624 km kw.

  Atrakcje turystyczne regionu stanowią: Skansen w Białowieży, Rezerwat pokazowy żubra, Muzeum Przyrodniczo – Leśne w Białowieży, Białowieski Park Narodowy, Puszcza Białowieska, Miejsce Mocy, Szlak Dębów Królewskich i Książąt Litewskich oraz zbiorniki wodne (Jezioro Siemianówka oraz zalew Bachmaty i zalew w Repczycach).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowią rolnictwo i przemysł.

  W pobliżu Hajnówki znajdują się aż cztery przejścia graniczne: Połowce, Białowieża, Czeremcha i Siemianówka.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola