Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wypadek motocykla i samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej nr. 689 w powiecie hajnowskim

Data publikacji: 2018-08-10, Data modyfikacji: 2018-08-11
A A AWydrukDrukuj  
 
9 sierpnia 2018 roku ok. godziny 19.50 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 689 z drogą powiatową prowadzącą do miejscowości Stare Berezowo doszło do wypadku motocykla i samochodu osobowego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej okazało się, że samochód osobowy stoi na kołach na pasie drogi natomiast motocykl znajduje się na pobliskim polu. W wyniku zdarzenia ranni zostali dwaj mężczyźni podróżujący motocyklem, którzy w konsekwencji zabrani zostali przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitala. Kierującej samochodem kobiecie nic się nie stało. Działania zastępów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mochnatym oraz Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Hajnówce polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody w zabezpieczeniu na tlący się motocykl, współdziałaniu z ZRM w udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, oświetleniu terenu działań oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z samochodu osobowego. W akcji trwającej 1 godz. 42 min. brały udział 2 samochody ratowniczo-gaśnicze w tym jeden z modułem ratownictwa technicznego i 12 strażaków, 3 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Opracowanie: st. kpt. Piotr Sienkiewicz, KP PSP w Hajnówce Zdjęcia: asp. Lesław Szyryński, KP PSP w Hajnówce  

Pełna treść wiadomości na: strazhajnowka.pl/?p=1347
strazhajnowka.pl, Źródło artykułu: strazhajnowka.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat hajnowski - powiat w południowo – wschodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Hajnówce. W skład powiatu wchodzą gminy: Hajnówka, Białowieża, Kleszczele, Czyże, Czeremcha, Dubicze Cerkiewne, Narew oraz Narewka. Powierzchnia powiatu wynosi 1624 km kw.

  Atrakcje turystyczne regionu stanowią: Skansen w Białowieży, Rezerwat pokazowy żubra, Muzeum Przyrodniczo – Leśne w Białowieży, Białowieski Park Narodowy, Puszcza Białowieska, Miejsce Mocy, Szlak Dębów Królewskich i Książąt Litewskich oraz zbiorniki wodne (Jezioro Siemianówka oraz zalew Bachmaty i zalew w Repczycach).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowią rolnictwo i przemysł.

  W pobliżu Hajnówki znajdują się aż cztery przejścia graniczne: Połowce, Białowieża, Czeremcha i Siemianówka.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola