Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pokazy pierwszej pomocy w Szkole Podstawowej w Narwi

Data publikacji: 2018-10-19, Data modyfikacji: 2018-10-21
A A AWydrukDrukuj  
 
15 października 2018 roku w Narwi miała miejsce zorganizowana przez Hospicjum Proroka Eliasza w Michałowie akcja „Pola Nadziei”, w której udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Narwi, Szkoły Podstawowej nr 44 w Białymstoku, Szkoły Podstawowej w Gródku oraz wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Hajnówce. Jednym z elementów przedsięwzięcia był pokaz pierwszej pomocy, który przeprowadzili w ramach kampanii Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo” funkcjonariusze z Komendy Powiatowej PSP w Hajnówce. W szkoleniu uczestniczyło około 60 młodych ludzi, którzy wykazali wielkie zainteresowanie przekazywaną wiedzą. Ponadto hajnowscy strażacy w ramach akcji m.in. „Kręci mnie bezpieczeństwo” oraz „Bezpieczne wakacje” w bieżącym roku przeprowadzono 15 pogadanek, pokazów sprzętu oraz pokazów z zakresu udzielania pierwszej pomocy w szkołach, przedszkolach, na piknikach rodzinnych oraz innych uroczystościach. Opracowanie: kpt. Marcin Karpiuk, KP PSP w Hajnówce. Zdjęcia: KP PSP w Hajnówce.

Pełna treść wiadomości na: strazhajnowka.pl/?p=1534
strazhajnowka.pl, Źródło artykułu: strazhajnowka.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat hajnowski - powiat w południowo – wschodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Hajnówce. W skład powiatu wchodzą gminy: Hajnówka, Białowieża, Kleszczele, Czyże, Czeremcha, Dubicze Cerkiewne, Narew oraz Narewka. Powierzchnia powiatu wynosi 1624 km kw.

  Atrakcje turystyczne regionu stanowią: Skansen w Białowieży, Rezerwat pokazowy żubra, Muzeum Przyrodniczo – Leśne w Białowieży, Białowieski Park Narodowy, Puszcza Białowieska, Miejsce Mocy, Szlak Dębów Królewskich i Książąt Litewskich oraz zbiorniki wodne (Jezioro Siemianówka oraz zalew Bachmaty i zalew w Repczycach).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowią rolnictwo i przemysł.

  W pobliżu Hajnówki znajdują się aż cztery przejścia graniczne: Połowce, Białowieża, Czeremcha i Siemianówka.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola