Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejne sukcesy st. sekc. Pawła Pruszyńskiego

Data publikacji: 2018-12-05, Data modyfikacji: 2018-12-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Po udanym starcie na Mistrzostwach Polski XPC w Łukowie st. seck. Paweł Pruszyński z Komendy Powiatowej PSP w Hajnówce otrzymał certyfikat i nominację do udziału w zawodach,  które odbyły się w dniach 30 listopada – 02 grudnia 2018 r. w Siedlcach ,,International Powerlifting Polish Cup XPC Siedlce 2018’’.  Strażak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce w klasyfikacji Bench Press EQ zdobył następujące wyróżnienia: 1 miejsce – w kategorii wagowej do 82,5 kg 1 miejsce – Służb Mundurowych 1 miejsce – OPEN Zawody w Siedlcach były Międzynarodowymi Eliminacjami do zawodów organizowanych przez Arnolda Schwarzennegera rozgrywanych corocznie w marcu od 1989 r. w Columbus w USA- ,,Arnold Classic XPC World 2019’’. Warto również wspomnieć, że  w dniach 03-04 listopada 2018 r. podczas Burneika Sports Festival w Warszawie na zawodach XPC Europe Victory Cup w klasyfikacji Bench Press EQ  st. sekc. wygrał „wszystko” zdobywając liczne trofea: 1 miejsce – w kategorii wagowej do 90 kg 1 miejsce – Służb Mundurowych 1 miejsce – Senior 1 miejsce – OVER ALL   Opracowanie: st. sekc. Paweł Pruszyński, KP PSP w Hajnówce Zdjęcia: st. sekc. Paweł Pruszyński, KP PSP w Hajnówce

Pełna treść wiadomości na: strazhajnowka.pl/?p=1660
strazhajnowka.pl, Źródło artykułu: strazhajnowka.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat hajnowski - powiat w południowo – wschodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Hajnówce. W skład powiatu wchodzą gminy: Hajnówka, Białowieża, Kleszczele, Czyże, Czeremcha, Dubicze Cerkiewne, Narew oraz Narewka. Powierzchnia powiatu wynosi 1624 km kw.

  Atrakcje turystyczne regionu stanowią: Skansen w Białowieży, Rezerwat pokazowy żubra, Muzeum Przyrodniczo – Leśne w Białowieży, Białowieski Park Narodowy, Puszcza Białowieska, Miejsce Mocy, Szlak Dębów Królewskich i Książąt Litewskich oraz zbiorniki wodne (Jezioro Siemianówka oraz zalew Bachmaty i zalew w Repczycach).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowią rolnictwo i przemysł.

  W pobliżu Hajnówki znajdują się aż cztery przejścia graniczne: Połowce, Białowieża, Czeremcha i Siemianówka.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola