Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Dobiega półmetek spotkań funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej PSP w Hajnówce z dziećmi, młodzieżą oraz gronem pedagogicznym w szkołach podstawowych i gimnazjach powiatu hajnowskiego.  W ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnaej na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla pt. „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa” hajnowscy strażacy przeprowadzają spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zagrożenia jakie niosą za sobą dym i czad. Omawianą są sposoby zapobiegania zagrożeniu oraz sposoby udzielania pierwszej pomocy w przypadku zatruć dymem bądź tlenkiem węgla. Rekomendowane jest umieszczanie czujek w domach prywatnych i mieszkaniach.  Do tej pory odwiedziliśmy: Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Dubiczach Cerkiewnych, Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Kleszczelach, Gimnazjum w II LO z DNJB w Hajnówce, Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Białowieży, Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Dubinach, Szkołę Podstawową w Nowokorninie oraz Szkołę Podstawową w Orzeszkowie. Opracowanie: mł. bryg. Grzegorz Bajko, KP PSP w Hajnówce. Zdjęcia: KP PSP w Hajnówce.

Pełna treść wiadomości na: strazhajnowka.pl/?p=1666
strazhajnowka.pl, Źródło artykułu: strazhajnowka.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat hajnowski - powiat w południowo – wschodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Hajnówce. W skład powiatu wchodzą gminy: Hajnówka, Białowieża, Kleszczele, Czyże, Czeremcha, Dubicze Cerkiewne, Narew oraz Narewka. Powierzchnia powiatu wynosi 1624 km kw.

  Atrakcje turystyczne regionu stanowią: Skansen w Białowieży, Rezerwat pokazowy żubra, Muzeum Przyrodniczo – Leśne w Białowieży, Białowieski Park Narodowy, Puszcza Białowieska, Miejsce Mocy, Szlak Dębów Królewskich i Książąt Litewskich oraz zbiorniki wodne (Jezioro Siemianówka oraz zalew Bachmaty i zalew w Repczycach).

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowią rolnictwo i przemysł.

  W pobliżu Hajnówki znajdują się aż cztery przejścia graniczne: Połowce, Białowieża, Czeremcha i Siemianówka.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola